Fontanny ogrodowe i inne elementy wodne

Fontanny ogrodowe, wodospady, podświetlane strumienie i inne elementy wodne wodne ogrodu

Zajmujemy się projektowaniem i budową fontann ogrodowych i nowoczesnych elementów wodnych.  Umożliwiamy stworzenie różnorodnej scenerii ogrodu lub stawu z wykorzystaniem oferowanych przez nas produktów.

Fontanny, strumienie wodne lub wodospady mogą być programowane, w taki sposób aby zmieniały intensywność wypływającej wody, kształt strumienia a przy tym współgrały z oświetleniem i muzyką. Wszystko to umożliwia zdalne sterownie z pilota lub telefonu komórkowego.

PODŚWIETLANE STRUMIENIE WODY

Podświetlane na rożne kolory strumienie wody to wyjątkowa atrakcja w dużych i niewielkich powierzchniach wody.  Zasięg strumienia, jego wysokość i  kolory RGB odtwarzane są w ramach programów, które mogą być wybierane za pomocą zdalnego sterowania z odległości  do 80 m.

fotanny orodowe

fotanny orodowe

WODOSPADY OGRODOWE TYPU WATERFLL

Do wykonania takiej formy elementu  wykorzystujemy wylewki lub kolumny wodospadowe z wysokiej jakości stali szlachetnej.  występują one w różnych szerokościach – 30cm, 60 cm lub 90 cm. Dla zapewnienia równomiernego spadku wody stosujemy odpowiednio dostosowaną do wielkości przepływu pompę.

STRUMIEŃ OGRODOWY

Fontanny ogrodowe i inne elementy wodne

Przy użyciu modułów ze stali szlachetnej stworzymy nowoczesny wodny element w ogrodzie. Wysokie jakości moduły umożliwiają realizacje indywidualnych projektów.

PODŚWIETLANE FONTANNY OGRODOWE

Fontanna z oświetlaniem LED do zastosowania w małych elementach wodnych, oczkach wodnych i stawach kąpielowych – bezpieczna i energooszczędna.  Możliwość zaprogramowania różnych sekwencji świetlnych i wodnych dzięki zdanemu sterowaniu.

fontanna ogrodowa z oświatleniem LED

fontanna ogrodowa

Rozkoszuj się pięknem swojego ogrodu, stwarzając w nim niepowtarzalny klimat jaki daje wspólna gra dźwięku wody, światła i muzyki.

Zapraszamy do kontaktu.


Zapisz

Zapisz

Zapisz