Niecki basenowe

Niecki basenowe, basen ogrodowy, baseny

Niecki basenowe z roku na rok zyskują na popularności dzięki dobrej opinii  którą zapewniają im wysokiej jakości materiały z których są wykonane. Są produkowane przez niemiecką markę D&W POOL j Stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą inwestować w tradycyjne baseny, a jednocześnie nie zadowala ich oferta basenów ogrodowych dostępnych w popularnych marketach. Zalety:

  • szeroka gama dostępnych kształtów
  • atrakcyjna cena w porównaniu z tradycyjnymi basenami
  • łatwe w montażu
  • długoletnia eksploatacja
  • bezpieczne 'zimowanie’
  • przemyślana i bezpieczna konstrukcja

Baseny o głębokości 120 cm produkowane są blachy stalowej grubości 0,6 mm natomiast baseny o głębokości 150 cm z blachy 0,8 mm , ocynkowanej  oraz dodatkowo zabezpieczonych warstwą poliestrową  po wewnętrznej i zewnętrznej stronie. Inne elementy tj. profile i łączniki wykonane są  również z ocynkowanej stali malowanej proszkowo- łączą one konstrukcje basenu. Wkład foliowy wykonany z wysokiej jakości folii o grubości 0,6 mm, zgrzewany jest pod wymiar basenu. Aby w pełni cieszyć się z uroków kąpieli niecki możemy  wyposażyć w skimmer zbierający zanieczyszczenia z powierzchni wody, drabinki ułatwiające wejście i wyjście z wody czy oświetlanie LED. Oczywiście obowiązkowo stosujemy chemie basenową, aby zapowiedz rozwojowi szkodliwych bakterii i powstawaniu glonów. Wraz z systemem filtracji daje nam to gwarancje czystej wody przez cały sezon a nawet dłużej jeśli zdecydujemy się na podgrzewanie wody również w chłodniejsze dni. Przykładowe kształty i głębokości RILAX – Model o standardowej głębokości 150 cm, wyposażony w zintegrowane schody. Dostępny w wersji okrągłej i owalnej. Niecki basenowe KRETA – niecki w kształcie tzw. „ósemki”. Model ten wymaga konstrukcji wsporczej jak pokazano na filmie przy opisie produktu. Dostępne w głębokościach 120 cm i 150 cm. basen ogrodowy

KRETA – niecki w kształcie tzw. „ósemki”. Model ten wymaga konstrukcji wsporczej jak pokazano na filmie przy opisie produktu.
Dostępne w głębokościach 120 cm i 150 cm.

basen w ogrodzie Etapy instalacji niecki  basenowej: budowa basenuzakładanie basenu basenbaseny Jeśli spodobał Ci się produkt prosimy o kontakt.

 

Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz

Zapisz